Pantone stworzył mieszkanie w kolorze roku 2017

Czerwone, niebieskie, żółte – moda na kolorowe drzwi trwa w najlepsze, a najlepiej widać ją na Instagramie. Wystarczy wpisać hashtag #doorsoftheworld, by przekonać się ciekawy pod względem drzwi jest nasz świat.

Modę tę postanowił wykorzystać także instytut Pantone i w londyńskim Clerkenwell stworzył niebanalne wnętrze, do którego wprowadzają nas drzwi w kolorze roku 2017 – Greenery!

Jasnozielone drzwi dostrzeżecie już z daleka. Na tle szarej kamienicy seledynowa zieleń „bije po oczach” energią. Jednak drzwi to dopiero początek zielonej przygody. W środku tego wnętrza wszystko także jest w odcieniu Greenery!

Zamiast typowego holu gęsty, zielony las. W jadalni zielone kubeczki, miseczki i talerze oraz mnóstwo zielonych ziół. W sypialni zamiast klasycznego dywanu – sztuczna trawa, a w łazience prawdziwy tropikalny raj!

Patrząc na te wnętrza, trudno uwierzyć, że powstały w centrum wielkiego miasta! Zielone drzwi są jak drzwi do szafy w „Opowieściach z Narnii”. Wystarczy tam wejść, by przejść do innego świata!

Jeśli oglądanie zielonego mieszkania to dla was za mało, dobra wiadomość! Możecie je wynająć za pośrednictwem Airbnb! Robin Hood z pewnością byłby zadowolony!