Temperley London Fall 2019 Bridal - eklektyczna panna młoda

Gdyby Kate Middleton brała ślub właśnie teraz być może zamiast sukni z kolekcji Alexandra McQueena wybrałaby właśnie Temperley London. Jedna z jej największych modowych miłości zaprezentowała właśnie swoją jesienną ślubną kolekcję i jest się czym zachwycić!

temperley london fall 2019 bridal

Vintage, mody lat dwudziestych i stylu boho – to modowa sałatka, którą proponuje nam Alice Temperley. Brytyjska projektantka stworzyła kapsułową kolekcję dla panien młodych, które lubią eklektyzm, błysk i kunszt, ale jednocześnie chcą w tym jednym wyjątkowym dniu świetnie się bawić!

temperley london fall 2019 bridal

Większość sukien jest tak bowiem skrojona, by panna młoda mogła nie tylko spektakularnie wyglądać przed ołtarzem, ale też tańczyć do białego rana na weselu. Zamiast obszernych spódnic, długich trenów czy skomplikowanych gorsetów klasyczna linia A, delikatne mgiełkowe tkaniny, podkreślona talia.

temperley london fall 2019 bridal

Wśród 10 jesiennych sukien Temperley London z pewnością wiele panien młodych znalazłoby swoją faworytkę. Mój typ to cekinowa romantyczna sukienka zdobiona przy dekolcie i spódnicy falbankami. Trochę w stylu lat dwudziestych, trochę siedemdziesiątych. Coś dla romantyczni z dyskotekowym pazurem. Z pewnością sprawdziłaby się podczas pierwszego tańca!