A DAY IS A DAY - za kulisami życia insta mamy
a day is a day

Jak wygląda życie współczesnej mamy? Fashion, cool lub insta mamy? Cóż, momentami nie jest tak pięknie, jak mogłoby się wydawać, ale z pewnością ciekawie. Kto widział chociaż raz, jak pozuję do zdjęć mężowi, uspokajając znudzoną Tosię i jednocześnie modląc się, by Franek nie obudził się po 15 minutach snu, wie dokładnie o czym mowa…

a day is a day

Właśnie to intensywne i skomplikowane życie współczesnych mam było inspiracją do wyjątkowej sesji "A Day is a Day", którą dla magazynu The New Story sfotografowała Ulla Nyeman.

a day is a day

Efekt? Bardzo realistyczny, ale jednocześnie zabawny, oczywiście z dużą dawką mody, bo współczesna #instamama to #fashionmama!

a day is a day

Kreacje dla #stylishmom i jej #stylishkids przygotowała Deborah Sfez, wykorzystując najciekawsze ubrania i dodatki takich marek, jak: Tartine et Chocolat, Sonia Rykiel, Kenzo, Polder, Bonton czy Motoreta.

a day is a day

Zdjęcia w zabałaganionym pokoju, przy kuble na śmieci czy podczas karmienia piersią na parkingu – to właśnie tam rozgrywa się nasza opowieść. Making of naszego insta życia. Historia mam - bohaterek, mam – wariatek i pasjonatek, mam - fashionistek. Poznajcie ją i uśmiechnijcie się do siebie samych.

a day is a day

Przesłanie? Proste, ale jakże często trudne do zaakceptowania. My, cool, fashion czy insta mamy jesteśmy perfekcyjnie w swojej nieperfekcyjności!

a day is a day