Zimmermann Resort 2019 - biała dama w tropikalnym raju

Raj, sen, wspomnienie gorącego lata – trudno dokładnie określić z czym kojarzy się najnowsza kolekcja australijskiej marki Zimmermann, którą doceni i z pewnością pokocha każda fanka stylu boho czy retro. Niemal całkowicie poświęcona jednemu kolorowi – bieli, przemawia kobiecością, kunsztem detali osadzonych na ciekawie skrojonych klasykach.

zimmermann resort 2019

Patrząc na Zimmermann Resort 2019, czujemy klimat minionych dekad, wiele inspiracji z przeszłości, z najciekawszych i najpiękniejszych letnich zdjęć największych magazynów modowych. Duch dawnej mody spotyka się tu z potrzebami i marzeniami współczesnej kobiety – silnej, eterycznej, pięknej pewnością siebie.

zimmermann resort 2019

Współczesna bogini koronek, białych kwiatów i słomkowych kapeluszy pozuje na jakże doskonale przemyślanym, trafionym tle. To wnętrza ogrodu botanicznego, skąpane w porannym słońcu i zroszone życiodajną wodą, dzięki której każdy, nawet najmniejszy listek, nabiera blasku.

zimmermann resort 2019

W tym przepięknym świetle uchwyconym na zdjęciach Benny Horne stoi właśnie najnowsza kobieta domu mody Zimmermann. Trudno się jej oprzeć, trudno nie zamarzyć o choćby jednym elemencie z tej kolekcji. Niemalże jeden kolor i jego odcienie oraz mnóstwo (całe bogactwo!) pomysłów na niebanalne stylizacje z dużą dawką wiodących trendów. Pompony i hafty, plisy i zebry, bufiaste rękawy i spodnie palazzo, ogromne słomkowe kapelusze i słodkie czarne groszki – raj dla miłośników mody kreatywnej, niebanalnej, artystycznej. Biała dama w tropikalnym raju!

zimmermann resort 2019