Don Fisher - czas na rybkę!

Don Fisher - czas na rybkę!

Jesteście głodni nowoczesnych, ciekawych, a jednocześnie prostych rozwiązań? Co powiecie na małą rybkę? Don Fisher to moje najnowsze odkrycie prosto z Instagrama, a w ich designerskim menu królują głównie owoce morza. Torebka w krewetki i krab na smoczka to tylko przystawki. Dania główne to różnokolorowe i różnogatunkowe ryby, na których widok cieknie ślinka!

Rybkowe portmonetki, saszetki na klucze czy piórniki są naprawdę wyjątkowe. Każda z nich uszyta jest ręcznie w 100% z bawełny. Każda jedyna w swoim rodzaju i piękna nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz. Wystarczy otworzyć brzuszek!

Pokrowiec na okulary, druty czy przybory do szycia, kosmetyczka lub torebka na przybory do manikiuru – to tylko kilka z wielu pomysłów na wykorzystanie małych arcydzieł Don Fisher. We wszystkich tych „daniach” projekty hiszpańskiej marki czują się jak ryba w wodzie, ale chyba najbardziej lubią towarzystwo przyborów szkolnych. Rybka – piórnik to moim zdaniem świetny patent na dopełnienie szkolnej wyprawki odrobiną sztuki, poczucia humoru i najwyższej jakości designu. Cudownie proste, genialne, po prostu piękne! Dla tych, którzy lubią ryby ulubiona kołysanka Tosi od Jerz Igor!

 

Zobaczcie też: SZKOLNE CUDA JEUNE PREMIER