Sonnet James - jaka piękna mama!

Sonnet James to marka stworzona przez mamę, i z myślą o mamach. Jej założycielką jest tajemnicza Whitney – kwintesencja współczesnej kobiety – energicznej, pełnej planów, a jednocześnie żyjącej blisko tego, co najcenniejsze – rodziny. Taka była Withney, gdy kilka lat temu zakładała Sonnet James. Taka też jest jej każda, kolejna kolekcja.

Co na wiosnę 2015 proponuje mamom Sonnet James? To, co kocha najbardziej: proste kroje, wygodne tkaniny i dużo koloru!

Podstawą całej wiosenno-letniej kolekcji jest sukienka – tuba. Okazuje się, że wystarczy kilka dodatków, aby z tak zwyczajnej i właściwie banalnej sukienki móc wyczarować naprawdę genialnie stylizacje.

Plac zabaw, zakupy, spotkanie z przyjaciółką – to tylko kilka z wielu okazji, w których świetnie odnajdują się najnowsze projekty Sonnet James. Równie radosne co same sukienki, jest lookbook marki. Piękne mamy pozują na niebieskim, przestrzennym tle, a towarzyszy im wielka, pluszowa żyrafa.

Co ciekawe, w lookbooku marki nie chodziło tylko o to, aby pokazać swoje własne projekty, ale głównie o to, aby pokazać jak różnorodna pod względem stylu, kolorów czy pomysłów może być szafa mamy. Pojawiają się inne marki!

Szczypta surrealizmu i sporo zabawy. Lookbook Sonnet James dowodzi, że bycie mamą wcale nie musi być nudne, że szafa mamy wcale nie może być nudna! Taka jest kobieta Sonnet James i taka też jest każda fashion mama!

Mój numer jeden to stylizacja z mamą pasiastą. Jest w niej odrobina stylu retro za sprawą zabawnej, malinowej kokardki na włosach, jest trochę kobiecości w postaci soczystej czerwieni na ustach, jest wreszcie dużo czułości. Widzicie słodkiego buziaka, którego mama zostawiła na czółku syna? Z drugiej strony, wśród 41 sukienek z najnowszej kolekcji chętnie zabrałabym do swojej szafy jeszcze co najmniej kilka!

Gratulacje dla Sonnet James za świetny lookbook i pomysł na biznes. Za wiarę w to, że szafa mamy wcale nie musi być nudna i stonowana. Może być po prostu ekstra!