WOOD Szczęścia - polskie meble dla małych estetów

Szukacie idealnych mebelków do pokoju małego estety? Oto rozwiązanie: WOOD SZCZĘŚCIA!

Wood Szczęścia to polska marka, produkująca meble dla dzieci. Znaki szczególne: inspiracje stylem vintage, pastelowe kolory i proste formy, które pokochają nie tylko dzieciaki. Mebelki zrobione są z litego drewna i pomalowane farbą, a następnie nieco poprzecierane aby – jak piszą twórcy mebelków – „dodać im odrobiny retro”.

Na tle bardzo podobnych do siebie „segmentowych rozwiązań” czy mebli inspirowanych stylem wszechobecnej Ikei, Wood Szczęścia wydaje się być promykiem designerskiej nadziei.

Wszystkie meble tworzone są w Polsce, w małej pracowni stolarskiej i choć Wood Szczęścia nie ma jeszcze bardzo rozbudowanej oferty, każdy mebel to majstersztyk, który może stać się ozdobą (nie tylko dziecięcego) pokoju.

Co ciekawe, projekty mogą być modyfikowane na życzenie klienta, a przez to dopasowywane do potrzeb przyszłego właściciela czy właścicielki. Nawet jeśli jest to łóżeczko dla lalek!

woodszczescia.com

woodszczescia.com

Pomysł, talent, dokładność, pasja – to słowa, które przychodzą mi na myśl, gdy oglądam projekty Wood Szczęścia. Mój numer jeden to miętowa szafa małej fashionistki, ale w ofercie firmy jest znacznie więcej „drewnianych perełek”: cytrynowa witryna, kołyska dla lalek czy półka-domek. Naprawdę każdy znajdzie tam coś dla siebie. Wood Szczęścia - oby więcej takich twórców, oby więcej takiego szczęścia!

P.S. To mówiłam ja, córka stolarza ;)

Wszystkie projekty znajdziecie na woodszczescia.pl